دانلود سریال Ù…Ø§Ù†Ú Ù† قسمت 5 خلاصه قسمتهای 1 تا 4

From Zine Libraries Wiki
Jump to: navigation, search


با تماشای یک قسمت از مانکن، چیز زیادی نمی توان دربارهی آن گفت: به جز این که موتور محرکهی اصلی داستان مانکن مثل خیلی سریالهای دیگر، پول است. با توجه به ترکیب طلایی بازیگران و عوامل تولید این سریال می توان فروش عالی آن را پیش بینی کرد. سریال مانکن و نحوه توزیع و زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و اسامی و بیوگرافی بازیگران و دانلود همه قسمت های سریال را در سایت حرف تازه مشاهده کنید. برای دانلود این سریال از لینک های فوق استفاده کنید. دانلود سریال مانکن قسمت 5 در این مطلب برای شما همراهان تایم سیتی میسر میباشد همچنین شما عزیزان میتوانید خلاصهای از قسمتهای 1 تا 4 این مجموعه را به کارگردانی حسین سهیلیزاده مشاهده نمایید. قسمت اول سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی بابک کایدان و سرمایه گذاری علی طلوعی، شنبه ۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ وارد شبکهی نمایش خانگی شد. کاوه با مادر (الهام پاوه نژاد) و خواهرش زندگی میکند و پدرش (حسین پاکدل) به خاطر بدهی هایش در زندان است. کاوه برای آزاد کردن پدرش از زندان و سر و سامان دادن به زندگی خانواده اش از عشقش میگذرد و تن به ازدواج با کتایون میدهد.


دانلود فصل اول سریال مانکن

میبینیم که بسیاری از حقایق از زندگی گذشته کاوه صوفیان رو می شود و مریلا زارعی به شدت نگران است که مبادا کاوه را از دست بدهد. این سریال که برای انتشار در شبکه نمایش خانگی آماده شده است درباره عاشق و معشوقیت که برای دوام عشقشان باید رنج های بسیاری را تحمل کنند. نام قبلی این سریال «سایههای بلند» بود که به نوبه خود ایهامهای بسیاری داشت لذا به مانکن تغییر داده شد. این سریال قبلا قرار بود با نام سایه های بلند به شبکه نمایش خانگی بیاید اما به دلیل ایهام های زیادی که این نام داشت به مانکن تغییر نام پیدا کرد. همچنین همانطور که از پیش و با دیدن نام فرزاد فرزین در کست این سریال مشخص بود، موسیقی (موسیقی پاپ) نقش زیادی در ساختار سریال مانکن دارد. ترانههایی که توسط روزبه بمانی (ای کاش و آینده (تیتراژ پایانی)) و فرزاد فرزین (مانکن) سروده شده اند و آهنگسازی هر سه با فرزاد فرزین بوده است. اما هنوز انگیزههای کتایون برای این کار مشخص نیست و این چیزی است که در قسمتهای آینده مشخص خواهد شد.


دانلود رایگان سریال مانکن

او بعد از جدا شدن از همتا به خانهای مجلل و بزرگ میرود که در آن کتایون صوفیان (مریلا زارعی) در انتظار اوست. کاوه جواب رد به همتا میدهد و همتا دلشکسته میرود. کتایون زنی متمول و قدرتمند است که کاوه را به عنوان همسر خودش انتخاب میکند و او را میخرد! سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلیزاده به قسمت 5 خود رسیده است این ملودرام عاشقانه کم کم جای خود را در میان طرفداران شبکهی نمایش خانگی باز میکند و قرار است در 26 قسمت کار خود را به پایان برساند. در ادامه این مطلب می توانید به دانلود قسمت اول سریال مانکن با لینک مستقیم و کیفیت های 480p - 720p - 1080p - 1080HQ - bluray بپردازید. ایرج محمدی تهیه کننده این سریال پیش از این سریال های دادادگان، آرماندو، طلسم شدگان، دردسرهای عظیم، نرگس، خانه به دوش، قصه های تا به تا، هتل مروارید، کتاب فروشی هدهد، متهم گریخت را تهیه کنندگی کرده است. فروتن بازیگری بی حاشیه و بسیار منحصر بفرد با بازی عالی و خاص است که در کارنامه هنری او فیلم های سینمایی زیادی دیده می شود. به نظر می رسد ایرج محمدی برای بر عهده گرفتن تهیه کنندگی مانکن از همکاری با سریال دل انصراف داده است.


دانلود سریال مانکن

فرزاد فرزین بعد از تجربه موفقی که در سریال عاشقانه منوچهر هادی داشت حالا دوباره در یک مجموعه دیگر خانگی مشغول به کار شده و این بار نقشی بسیار متفاوت و خیره کننده و جذاب را بر عهده دارد. چنان که تقریبا یک سوم از قسمت اول را، البته با احتساب تیتراژ ابتدا و انتها، صدای ترانههای فرزاد فرزین تشکیل میدهد. بابک کایدان فیلمنامه سریال هایی مانند سقوط یک فرشته و دارا و ندار را نوشته است. مانکن زمینه ساز اولین حضور دو بازیگر توانمند کشورمان یعنی مریلا زارعی و محمدرضا فروتن به شبکه نمایش خانگی شده است. مانکن مجموعه نمایشی به کارگردانی حسین سهیلیزاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول سال ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. بطوریکه کاوه و همتا رابطه عاشقانه ای را آغاز کردهاند، اما مشکلات اجتماعی و اقتصادی باعث میشود در این مسیر با چالشهایی مواجه شوند و …سریال مانکن روایتگر عشقی گدازان است. سریال مانکن با تصویری عاشقانه از کاوه (امیر حسین آرمان) و همتا (نازنین بیاتی) آغاز میشود.کاوه باید بین کمک به خانوادهاش و رسیدن به دلدادهاش همتا یکی را انتخاب کند. زنی که قصد دارد کاوه را از گذشته اش جدا کند و کاوهای جدید بسازد. خواهر کاوه به شدت از اینکه برادرش با دختر عموی پدرش نامزد کرده است خجالت زده است. این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی ساخته شده است. سریال «مانکن» به نابرابری اقتصادی طبقههای مختلف جامعه و قیاس افراد توانمند نسبت به طبقه کم درآمد جامعه میپردازد. این سریال داستان یک زوج عاشقانه را به تصویر کشیده است که به عشق پایداری دچارند. محمدرضا فروتن بازیگر با سابقه و موفق سینمای ایران برای اولین بار در یک مجموعه نمایش خانگی حضور دارد. دانلود سریال مانکن مانکن یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمدهاست همیشه عشقهای بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشتهاند. دشمنانی که خیلی بزرگ هستند. عشقی استوار با دشمنان بزرگ ! ای نسریال داستانی جذاب داشته که در آن عشقی شاعرانه در جریان است.