دانلود سریال Ù…Ø§Ù†Ú Ù† با حجم نیم بها Ùˆ قانونی

From Zine Libraries Wiki
Jump to: navigation, search


کاوه برای آزاد کردن پدرش از زندان و سر و سامان دادن به زندگی خانواده اش از عشقش میگذرد و تن به ازدواج با کتایون میدهد. مانکن به قدری طرفدار پیدا کرده که دانلود سریال مانکن از دست دادن تماشای آن از کارهای شگفت روزگار خواهد بود. از طریق لینک های زیر به دانلود قسمت اول سریال مانکن با حجم نیم بها، لینک مستقیم و به صورت کاملا قانونی بپردازید. بازیگران این سریال به شرح زیر هستند. این بار بابک کایدان به همراه حسین سهیلی زاده سراغ سوژه ای متفاوت رفته اند فشار های اقتصادی که باعث ایجاد شکاف و طبقه بندی مردم به دو دسته بالای خط فقر و زیر آن کرده است. در ادامه شما می توانید قسمت های یک تا سه این سریال را به صورت قانونی خریداری و دانلود کنید. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذراندهاست. دلیل این جدایی و تاثیرات این جدایی قرار است ساختار کلی داستان سریال مانکن را شکل دهد. ابتدای این سریال با جدایی کاوه از همتا آغاز شد، کاوه به دلیل نجات خانواده اش از نامزدش جدا شد تا با زنی ثروتمند ازدواج کند؛ البته ازدواج که نه تا توسط یک زن ثروتمند خریداری شود. این سریال با وجود نامی که بسیار به عرصه مد مربوط است چندان به این حیطه نپرداخته است، البته این سریال مشکلاتی که مدل های جوان تجربه می کنند را به تصویر کشیده است اما همه داستان این نیست.


دانلود سریال مانکن
اما طولی نمیکشد که این تصویر خراب میشود و جای خود را به تصویری میدهد که در آن کاوه و همتا در شبی برفی روی همان نیمکتی که عاشقانههای خود را میگذراندند، در حال کلنجار برای جدایی اند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم میخورد. در این سریال و در قسمت های ابتدایی شاهد عشق و علاقه کاوه صوفیان به همتا هستیم. او به دلیل صاف کردن بدهی های پدرش تن به ازدواج با زنی به نام کتایون صوفیان داده است. اما از همان اولین لحظهی آزادی فکر کسی که هفت میلیارد تومان بدهی او را به شکل ناشناس پرداخت کرده است رهایش نمیکند. کاوه با ازدواج یا کتایون صوفیان که سن مادرش را دارد مبلغ 7 میلیارد دریافت میکند تا پدرش را از زندان آزاد کرده و برای خانواده اش خانه ای تهیه کند. کاوه که از سر ناچاری، برای آزادی پدرش، خود را طی یک قرارداد به مبلغ ۷ میلیارد تومان، به کتایون (کَتی) فروخته بود، در این قسمت با کتی، عروسی میکند. از طرفی پدر کاوه که در زندان از هوش رفته است هم اکنون در بیمارستان به سر میبرد. در قسمت دوم این سریال مراسم ازدواج کاوه ستوده و کتایون صوفیان را تماشا خواهید کرد.


مانکن چند قسمت است و چند شنبه ها منتشر می شود ؟
او در انتهای این سریال او را تعقیب می کند و متوجه می شود که با کتایون صوفیان در یک مجموعه کار می کند. در آستانه انتشار سریال مانکن در شبکه نمایش خانگی پوستر این مجموعه که توسط امین دایی طراحی شده، رونمایی شد. این سریال که برای انتشار در شبکه نمایش خانگی آماده شده است درباره عاشق و معشوقیت که برای دوام عشقشان باید رنج های بسیاری را تحمل کنند. مریلا زارعی و محمد رضا فروتن برای اولین بار ، شبکه نمایش خانگی را تجربه می کنند . محمدرضا فروتن برای اولین بار در یک سریال مخصوص نمایش خانگی حضور خواهد داشت ولی بازیگران مطرح دیگر همچون مریلا زارعی و نازنین بیاتی پیش از این تجربه بازی در اینگونه فیلمها را داشتهاند. از بازیگران این سریال شبکه نمایش خانگی هستند. و تا به امروز آخرین سریال شبکه نمایش خانگی است، قسمت سوم آن منتشر شد. مانکن چند قسمت است و چند شنبه ها منتشر می شود ؟ سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی در 26 قسمت ساخته شده است.


دانلود تمام قسمت های سریال مانکن
1-کلمه عبور به محض انتشار در کانال تلگرام سبزپندار قابل مشاهده خواهد بود. دانلود قسمت پنجم سریال مانکن با 5 کیفیت 480p - 720p - 1080p - 1080hq - blueray و حجم کم دارای لینک مستقیم و قانونی توسط پورتال سبزپندار آماده دانلود و مشاهده گردیده است. مجموعه نمایش خانگی مانکن سریالی 26 قسمتی با کارگردانی حسین سهیلی زاده از کارگردانان پر کار تلویزیون برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده شده است. در قسمت پنجم این سریال شاهد اتفاقات جدید و فاش شدن رازی از زندگی شخصیتهای اصلی این مجموعه خواهیم بود. توجه: دانلود رایگان سریال مانکن از این پس با تمام شدن سریال هیولا، سریال مانکن روزهای دوشنبه پخش خواهد شد. فرارو- قسمت پنجم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، دوشنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۸ وارد شبکهی نمایش خانگی شد. روزهای پخش این سریال که پیش از این شنبهها بود حالا با به پایان رسیدن سریال هیولا به روزهای دوشنبه منتقل شده است. کاوه باید بین کمک به خانوادهاش و رسیدن به دلدادهاش همتا یکی را انتخاب کند. در قسمت قبل دیدیم که همتا با اخگر دیدار کرد و از او خواست که برایش کاری پیدا کند. این سریال در 26 قسمت تدوین شده است و هر هفته شنبه ها منتشر خواهد شد.این سریال قرار است به صورت مداوم هر هفته منتشر شود. این سریال شنبه هر هفته منتشر می شود. ترانههایی که توسط روزبه بمانی (ای کاش و آینده (تیتراژ پایانی)) و فرزاد فرزین (مانکن) سروده شده اند و آهنگسازی هر سه با فرزاد فرزین بوده است. کاوه به شکلی ناگهانی قصد دارد به رابطه شان پایان دهد و همتا هر چه میکوشد دلیلش را نمیفهمد. این سریال قابلیت تماشا در جمع خانواده را دارد و سنین بالای 3 سال می توانند به تماشای این سریال بپردازند. قیاس و اختلاف طبقاتی در قشر مرفه و برخوردار با قشر کم برخوردار در واقع بستر داستانی سریال مانکن را می سازد. در واقع میتوان مانکن را داستانی بر اساس نابرابری اقتصادی در جامعه دانست. که در میان آنها بازیگرانی که با این سریال معرفی شده اند و بازیگران خردسال نیز آورده شده است. بازیگران خردسال : دایان ابراهیمی, بنیامین قنبری, مهتا سیدنیا. همانطور که در توضیحات آن آماده کودکان بالای 3 سال می توانند به تماشای آن بنشینند. این قسمت در 48 دقیقه آماده شده است. این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه ای تدوین شده است. با خرید سریال مانکن یک فیلم رایگان در سکانس تماشا کنید.